Category: DEFAULT

As Trabalhat - Jacmelina - Ambe Lagremas E Solelh (Vinyl, LP)

9 comments

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the Vinyl release of Ambe Lagremas E Solelh on Discogs. Label: Revolum - REV • Format: Vinyl LP, Album • Country: France • Genre: Pop, Folk, World, & Country •4/5(2).
  2. Një video e re është publikuar sëfundmi në rrjetet sociale mbi mësymjen e paramilitarëve në Kuvendin e Maqedonisë një javë më parë. Në videon në fjalë (minuta ) shfaqet në një moment edhe shqiptari nga Haraçina, Llokman Selimi. Ai është koman.
  3. Katër muaj e dy ditë pasi Emiliano Sala u zhduk, më 21 janar të vitit , pasi aeroplani me të cilin po udhëtonte u rrëzua mbi Kanalin Anglez, L’Equipe e ka publikuar një dokumentar për futbollistin në fjalë, vdekja e së cilit ngjalli shumë dhimbje përtej botës së futbollit.
  4. Nov 05,  · Djegia e masakrimi në Hormovë e Kardhiq, plotësim i amanetit të Hankos në shtratin e vdekjes. Hero, apo kriminel. Ali Pashë Tepelena i ka njohur të gjitha cilësimet. Një nga figurat më të pushtetshme në historinë shqiptare, Ali Pasha ka qenë gjithnjë një figurë tërheqëse për shkrimtarët, udhëtarët, artistët, që mbushnin.
  5. Feb 27,  · Presidenti i vendit Ilir Meta ka folur për herë të parë vendimin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për shpalljen ‘non grata’ të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla. Me nga studio e emisionit “Studio e Hapur” në “News 24” ka deklaruar se nuk mund të komentojë vendimet që merren nga SHBA.
  6. Gazetarja Klodiana Lala, e ftuar në studion e “Opinion”, ka sqaruar ngjarjen e rëndë, ku shtëpia e prindërve të saj u sulmua me breshëri plumbash. Sipas Lalës, autorët kanë ndjekur lëvizjet, ndërsa kanë përfituar edhe nga zona ku ndodhej shtëpia. Ndër të tjera gazetarja ka sqaruar përse nuk u sulmua shtëpia e saj personale, por [ ].
  7. Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare. Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo. Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale. Ajo është prezente .
  8. Pas martesës me Almeda Abazin, Tolgahan duket se është dashuruar me Shqipërinë. Vitin e kaluar ai e vizitoi vendin tonë për herë të parë dhe qëndroi për disa ditë. Tashmë jeta e tij është e lidhur ngushtë me shqiptarët dhe Tolgahan është detyruar të mësojë pak edhe shqip. Aktori ka mësuar të thotë fjalët më [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *